Przeczytaj w weekend

David Harbour dołącza do regularnej obsady „State of Affairs”

W nowym serialu stacji NBC pt. State of Affairs obok grającej główną rolę Katherine Heigl zobaczymy również Davida Harboura (Rake).

W nowym serialu stacji NBC pt. State of Affairs obok grającej główną rolę Katherine Heigl zobaczymy również Davida Harboura (Rake).

David Harbour w State of Affairs wcieli się w Davida Patricka, szefa sztabu pani prezydent (Alfre Woodard), którego praca skupia się m.in. na analizowaniu konsekwencji politycznych decyzji głowy państwa. To osoba w pełni oddana swojej pracy, której prezydent może ufać.

Czytaj także: Powstanie amerykańska adaptacja brytyjskiego "Inside Men"

State of Affairs to serial dramatyczny stworzony przez Katherine Heigl, w którym aktorka gra główną rolę. Każdego dnia prezydent USA zmaga się z trudnymi decyzjami, w których liczy się życie ludzkie. Jedna z najlepszych analityczek CIA - Charleston Tucker (Heigl) zostaje dołączona do ekipy obecnej na codziennych briefingach związanych z międzynarodowymi kryzysami, w których bierze udział prezydent. Charlie rozwija bliską osobistą relację z kobietą-prezydent (Alfre Woodard), ponieważ niedawno była zaręczona z synem prezydentowej, który zginął w ataku terrorystycznym.

Czytaj także: Aktorzy i producenci "The Crazy Ones" wspominają Robina Williamsa

W obsadzie również: Adam Kaufman, Sheila Vand, Cliff Chamberlain, Tommy Savas i Leslie Odom Jr. Amerykańska premiera odbędzie się 17 listopada. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: THR

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV