Disney+ - Zakochany kundel i Noelle z polską wersją. Co to oznacza?

Disney+ według pierwszych informacji, trafi do naszego kraju z opóźnieniem. Wygląda jednak na to, że już teraz powstaje polska wersja filmu Zakochany kundel oraz komedii Noelle.

Disney+ według pierwszych informacji, trafi do naszego kraju z opóźnieniem. Wygląda jednak na to, że już teraz powstaje polska wersja filmu Zakochany kundel oraz komedii Noelle.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Wciąż nie znamy oficjalnej daty wejścia usługi Disney+ do naszego kraju. Platforma pojawi się w Stanach Zjednoczonych 12 listopada i właśnie wtedy też zadebiutuje wiele oryginalnych produkcji, które powstały specjalnie z myślą o starcie serwisu. Jedną z nich będzie film aktorski Zakochany kundel oraz komedia Noelle, który doczekają się polskiej wersji. Na dowód mamy zwiastuny z polskim dubbingiem, które trafiły do sieci.

To może oznaczać przynajmniej trzy scenariusze, ale pamiętajcie, że nie mamy potwierdzenia żadnego z nich. Jeden dotyczy wejścia Disney+ do naszego kraju już 12 listopada bez wcześniejszej zapowiedzi, co byłoby ogromną niespodzianką dla wszystkich oczekujących na dostępność platformy w Polsce. Wtedy też moglibyśmy otrzymać pełną wersję językową serwisu i cieszyć się m.in. nowym Zakochanym kundlem w dubbingu. Drugą możliwością jest dostępność tej produkcji w innym miejscu w Polsce, np. w konkurencyjnym serwisie streamingowym. Bardzo prawdopodobny jest jednak scenariusz, według którego film w naszej wersji językowej trafi do oferty, ale Disney+ zadebiutuje u nas dopiero po dłuższym czasie.

Według opisu zwiastunów obydwóch filmów z dubbingiem wiemy, że autor zgrał je z holenderskiego Disney+. gdzie użytkownicy mogą już ją testować. Zatem trzeci scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny.

Na razie Disney nie komentuje pojawienia się zwiastunów w polskiej wersji językowej. Czekamy na rozwój sytuacji.

Źródło: YouTube / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV