Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Dodatkowe odcinki dla seriali „Chirurdzy”, „Dawno, dawno temu” i innych

Amerykańska telewizja postanowiła zwiększyć zamówienia odcinków dla seriali, które najlepiej radzą sobie w ramówce. Mowa m.in. o produkcjach: Chirurdzy i Dawno, dawno temu.

Chirurdzy w sezonie 2014/15 składać się będą łącznie z 24 odcinków, z kolei Once Upon A Time z 23 epizodów. Zamówienie dodatkowych odcinków otrzymały również komedie ABC emitowane w środę: Modern Family, The Middle, Black-ish i The Goldbergs.

A co z resztą? O przetrwanie wciąż walczą: Selfie, Manhattan Love Story i Forever. Obie produkcje powinny być emitowane przez 13 tygodni, ale ich dalszy los jest bardzo niepewny. Z oryginalnym zamówieniem (13 odcinków) pozostaje też Resurrection, które w midseasonie zastąpi w ramówce nowy serial dramatyczny American Crime.

Czytaj także: „Spawn” – będzie nowy animowany serial!

Dodatkowych odcinków nie otrzymały seriale Scandal i How to Get Away With Murder (zakończą się odpowiednio na 22 i 15 epizodzie), ponieważ ich fabuła jest zamknięta i rozpisana na dokładnie taką liczbę odcinków. Poza tym w kontraktach gwiazd Kerry Washington i Violi Davis istnieją zapisy, w których aktorki mogą pracować tylko określoną liczbę tygodni w sezonie.

ABC chciałaby też zamówić więcej odcinków serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., ale postprodukcja tego serialu jest bardzo czasochłonna i ekipa nie jest w stanie stworzyć na sezon więcej niż 22 odcinki. Zamiast tego w midseasonie ABC pokaże nowy serial Marvela – Marvel’s Agent Carter.

Źródło: Deadline.com
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.