Repertuar kin Nowość Program TV

Dwa kliki od zakupu biletu

Na naszym portalu pojawiła się nowa funkcja - możliwość zakupu biletu do kina z poziomu repertuaru. Jesteśmy z niej dumni, a poniżej piszemy dlaczego.

naEKRANIE.pl cały czas się rozwija. Staramy się dopasowywać do Waszych potrzeb i wymagań. A że lubicie chodzić do kina tak często jak my, a może nawet częściej, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Nasz serwis wzbogacił się o własny repertuar kin obejmujący ponad 200 polskich miast. Miło nam również poinformować, że obecnie za naszym pośrednictwem możecie zakupić bilet zarówno w Multikinie, Cinema City, jak i sieci Helios. To daje dostęp z jednego miejsca do 115 kin, czyli 873 sal kinowych w całej Polsce.

Po co to zrobiliśmy? Zaraz krzykniecie: „Dla kasy!”. Też, ale kierowały nami inne pobudki. Otóż zdaliśmy sobie sprawę, ile czasu nam zajmuje przeskakiwanie pomiędzy stronami danych kin, by zobaczyć, jaki film jest tam pokazywany na pokazach przedpremierowych. Chcieliśmy mieć te informacje pod ręką w jednym miejscu. Jeśli my mamy taki problem, to może mają go inni. Kosztowało nas to trochę pracy, ale uważamy, że było warto.

Tym samym możecie zaoszczędzić drogocenny czas, który zajmowało znalezienie w sieci odpowiedniego kina, a później sprawdzenie, czy dany film jest w nim akurat grany i o której.

foto. naEKRANIE.pl

Dzięki naszemu repertuarowi sprawdzicie to dużo szybciej. Wszystko w jednym miejscu w odległości dwóch kliknięć myszką.

foto. naEKRANIE.pl

Dodatkowo jeśli w jakimś tekście – niezależnie czy jest to news, recenzja czy artykuł – odwołujemy się do jakiegoś filmu, który jest grany w którejś z wymienionych powyżej sieci kin, to pod jego plakatem pojawi się przycisk „Zobacz w kinie”, po naciśnięciu którego zobaczycie, gdzie dana produkcja jest dostępna.

Mamy nadzieję, że ta nowa funkcja będzie Wam służyć. A jak nie? To trudno. My redakcyjnie z niej korzystamy i jesteśmy zadowoleni. I nie, nie ma u nas przymusu, by z niej korzystać. Jest po prostu wygodniej.

Źródło: zdjęcie główne: naEKRANIE.pl

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.