Repertuar kin Nowość Program TV

Dwa kliki od zakupu biletu

Na naszym portalu pojawiła się nowa funkcja - możliwość zakupu biletu do kina z poziomu repertuaru. Jesteśmy z niej dumni, a poniżej piszemy dlaczego.

naEKRANIE.pl cały czas się rozwija. Staramy się dopasowywać do Waszych potrzeb i wymagań. A że lubicie chodzić do kina tak często jak my, a może nawet częściej, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Nasz serwis wzbogacił się o własny repertuar kin obejmujący ponad 200 polskich miast. Miło nam również poinformować, że obecnie za naszym pośrednictwem możecie zakupić bilet zarówno w Multikinie, Cinema City, jak i sieci Helios. To daje dostęp z jednego miejsca do 115 kin, czyli 873 sal kinowych w całej Polsce.

Po co to zrobiliśmy? Zaraz krzykniecie: „Dla kasy!”. Też, ale kierowały nami inne pobudki. Otóż zdaliśmy sobie sprawę, ile czasu nam zajmuje przeskakiwanie pomiędzy stronami danych kin, by zobaczyć, jaki film jest tam pokazywany na pokazach przedpremierowych. Chcieliśmy mieć te informacje pod ręką w jednym miejscu. Jeśli my mamy taki problem, to może mają go inni. Kosztowało nas to trochę pracy, ale uważamy, że było warto.

Tym samym możecie zaoszczędzić drogocenny czas, który zajmowało znalezienie w sieci odpowiedniego kina, a później sprawdzenie, czy dany film jest w nim akurat grany i o której.

foto. naEKRANIE.pl

Dzięki naszemu repertuarowi sprawdzicie to dużo szybciej. Wszystko w jednym miejscu w odległości dwóch kliknięć myszką.

foto. naEKRANIE.pl

Dodatkowo jeśli w jakimś tekście – niezależnie czy jest to news, recenzja czy artykuł – odwołujemy się do jakiegoś filmu, który jest grany w którejś z wymienionych powyżej sieci kin, to pod jego plakatem pojawi się przycisk „Zobacz w kinie”, po naciśnięciu którego zobaczycie, gdzie dana produkcja jest dostępna.

Mamy nadzieję, że ta nowa funkcja będzie Wam służyć. A jak nie? To trudno. My redakcyjnie z niej korzystamy i jesteśmy zadowoleni. I nie, nie ma u nas przymusu, by z niej korzystać. Jest po prostu wygodniej.

Źródło: zdjęcie główne: naEKRANIE.pl

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Fani MCU pokochali tę galerię. Hulk…

W sieci pojawiła się nie lada gratka dla fanów MCU - galeria, w której Hulk…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – komiks o tym…

Roy Thomas jest jednym z ważniejszych twórców komiksów Marvela w historii. Pod koniec lat 60.…

Dawid Muszyński
breaking
-

Wataha – będzie 3 sezon! Znamy…

Telewizja HBO rozpoczyna prace nad trzecim sezonem serialu Wataha o straży granicznej w Bieszczadach. Dowiedzieliśmy…

Piotr Piskozub
-

Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii…

Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii i pojazdów to wielka gratka dla wszystkich fanów Domu…

Ocena recenzenta:
8
-

Mroczna Phoenix – Xavier i jego…

Do sieci trafiło kolejne zdjęcie z filmu Mroczna Phoenix. Premiera w lutym przyszłego roku.

Michał Kujawiński
-

Titans – Robin kontra Batman. Zwiastun…

Do sieci trafił materiał promujący finał 1. sezonu serialu Titans. Widzimy w nim pojawienie się…

Co o tym sądzisz?