Dwie spłukane dziewczyny skasowane. Nie będzie 7. sezonu

Stacja CBS w końcu podjęła decyzję, której bali się wszyscy fani serialu Dwie spłukane dziewczyny. Nie powstanie kolejna seria.

Stacja CBS w końcu podjęła decyzję, której bali się wszyscy fani serialu Dwie spłukane dziewczyny. Nie powstanie kolejna seria.

Wygląda na to, że powodem skasowania serialu 2 Broke Girls nie jest oglądalność. Zachodnie media donoszą, że serial należy do studia Warner Bros. nie do CBS. Negocjacje pomiędzy dwiema stronami były intensywne. Dziennikarze twierdzą, że fakt nie posiadania pełnych praw do serialu był przyczyną jego skasowania.

Czytaj także: Będzie 5. sezon Brooklyn 9-9

Michelle Nader, prowadząca producent wykonawcza serialu mówiła w wywiadach, że ostatni odcinek 6. sezonu nie był tworzony jako finał serialu. Dlatego też wszystko zakończyło się cliffhangerem, bo producent chciała opowiadać historię w 7. sezonie. I mieli na to plan.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV