Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Film gangsterski Bena Afflecka. Świetny zwiastun filmu Nocne życie

Ben Affleck wyreżyserował film gangsterski Nocne życie oparty na książce Denisa Lehane'a. Sam też zagrał główną rolę. Affleck idzie po Oscara?

Ben Affleck wyreżyserował film gangsterski Nocne życie oparty na książce Denisa Lehane'a. Sam też zagrał główną rolę. Affleck idzie po Oscara?

Ben Affleck wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza. Film oparty jest na książce Nocne życie Dennisa Lehane'a. Jest to drugi reżyserski projekt Afflecka oparty na powieści tego pisarza. Pierwszym był świetnie oceniany dramat Gdzie jesteś, Amando.

Fabuła rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku. Prohibicja nie zatrzymała handlu alkoholem, który jest prowadzony przez sieć gangsterów. Szansa na zyskanie władzy i pieniędzy czeka na każdego, kto ma ambicje. Joe Coughlin (Ben Affleck), syn komisarza policji Bostonu stał się jednym z takich gangsterów. Nawet pośród kryminalistów są zasady, a Joe łamie bardzo ważną - naraził się potężnemu szefowi mafii kradnąc jego pieniądze i towar.  Kończy się to tragedią i nakierowuje Joe na ścieżkę zemsty, ambicji, romansu i zdrady, dzięki której wspina się po szczeblach gangsterskiej hierarchii.

W obsadzie są również Elle Fanning, Chris Messina, Sienna Miller, Zoe Saldana, Chris Cooper, Max Casella, J.D. Evermore, Robert Glenister, Remo Girone, Anthony Michael Hall, Matthew Maher, Miguel J. Pimentel, Chris Sullivan i Titus Welliver.

Obejrzyj zwiastun z polskimi napisami:

Obejrzyj zwiastun bez polskich napisów:

Za zdjęcia odpowiada trzykrotny zdobywca Oscara Robert Richardson (Hugo i jego wynalazekAviatorJFK). Za kostiumy odpowiada nominowana do Oscara Jess Gonchor (Prawdziwe męstwo), za montażystą jest zdobywca Oscara William Goldenberg (Operacja Argo) Kostiumami zajęła się nominowana do Oscara Jacqueline West (Operacja Argo). Muzykę stworzył Harry Gregson-Williams (Gdzie jesteś, Amando).

Czytaj także: Premiery kinowe - jesień 2016

Premiera filmu Nocne życie zaplanowana jest na 13 stycznia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV