Final Fantasy VII Remake: Cloud, Aeris i Barret powracają. Zobacz nowy zwiastun gry

Final Fantasy VII Remake zapowiada się na naprawdę solidne odświeżenie gry, którą tak wiele osób pokochało w roku 1997.

Final Fantasy VII Remake zapowiada się na naprawdę solidne odświeżenie gry, którą tak wiele osób pokochało w roku 1997.

W ciągu ostatnich kilku dni na profilach Final Fantasy w mediach społecznościowych pojawiały się wpisy, które sugerowały, że doczekamy się jakiegoś ogłoszenia związanego z tą marką. Tak rzeczywiście się stało i na State of Play pokazany został nowy materiał wideo z Final Fantasy VII Remake - odświeżonej wersji kultowej gry jRPG z 1997 roku.

Materiał zawiera sceny przedstawiające rozgrywkę i dzięki temu mamy okazję przyjrzeć się systemowi walki. Wygląda na to, że twórcy rezygnują z podziału na tury i zamiast tego decydują się na rozwiązanie bliskie temu z serii Kingdom Hearts. Niestety, wideo jest krótkie i trwa nieco ponad minutę. Jest jednak też dobra wiadomość - więcej z Final Fantasy VII Remake zobaczymy już w czerwcu, prawdopodobnie na E3.

Źródło: youtube.com / fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV