Przeczytaj w weekend

Fortnite. Sony wydało komunikat w sprawie blokowania konta

Po premierze gry Fortnite na Nintendo Switch na Sony spadła fala krytyki za brak możliwości przeniesienia danych konta z PSN do np. Switcha. Sony odpowiada.

Po premierze gry Fortnite na Nintendo Switch na Sony spadła fala krytyki za brak możliwości przeniesienia danych konta z PSN do np. Switcha. Sony odpowiada.

Michał Czubak

Michał Czubak

Reputacja Sony mocno ucierpiała na praktykach, jakie firma stosuje. Popularne Fortnite zadebiutowało na nowej platformie i już odtrąbiono sukces. Niemniej osoby, które zaczynały przygodę z grą Epic Games na PS4 na Nintendo Switch muszą zacząć od nowa. W takiej sytuacji nie są posiadacze innych sprzętów.

Na japońską firmę spadło wiele złych słów. Teraz przedstawiciel Sony zdecydowało się ustosunkować do blokowania przez korporację rozgrywek między platformami.

Zawsze jesteśmy otwarci na to, aby wysłuchać, jak nasza społeczność chce usprawnić swoje doświadczenia z grami. Z ponad 80 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie na PSN stworzyliśmy wielką społeczność, która może wspólnie grać we Fortnite i inne tytuły sieciowe. Wspieramy cross-play w Fortnite z platformami PC, Mac, iOS i Android i nic więcej nie mamy w tym temacie do dodania.

Szkoda, że takie podejście firmy rujnuje przyjemność płynącą z rozgrywki na jednym profilu na wielu sprzętach.

Źródło: gamasutra.com; bbc.com / fot. Epic Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV