FOX: Co ze spin-offami Imperium? Szef o przyszłości Simpsonów i seriali animowanych

Podczas panelu stacji FOX na TCA szef telewizji odpowiadał na różne pytania odnośnie treści produkowanej i emitowanej na antenie.

Podczas panelu stacji FOX na TCA szef telewizji odpowiadał na różne pytania odnośnie treści produkowanej i emitowanej na antenie.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  imperium 

FOX był reprezentowany na TCA przez Michael Thorna, który odpowiada na różne pytania. Poruszono kwestię serialu Imperium, który na początku był wielkim hitem, a potem wraz z jakością produkcji, spadała oglądalność. Przyznaje, że rozmawiają o potencjalnych prequelach lub spin-offach, ale nic określonego jeszcze się nie wyklarowało i nie podpisano żadnych umów. Na pewno jest zainteresowany ewentualną kontynuacją skupiającą się na Cookie granej przez Taraji P. Henson.

Thorn przyznaje, że musi to być coś naprawdę wielkiego i ciekawego, aby mogło być na poziomie oryginału albo i lepsze. Dlatego nadal prowadzą różne rozmowy na ten temat. Potwierdził też, że w finale ostatniego sezonu nie pojawi się Jussie Smollett w roli Jamala. Jest to pokłosie skandalu, który zniszczył jego karierę.

Wspomniał również o kasacji BH90210. Jego zdaniem ten format był jednorazowy i nie można było go ciągnąć przez dłuższy czas, bo nawet realizacja tych kilku odcinków była wielkim wyzwaniem. Dlatego zdecydowali się to skasować.

Dodaje, że animacje to kluczowy element ich modelu biznesowego, dlatego Simpsonowie, Głowa rodziny czy Bob’s Burgers szybko nie znikną z anteny. Wie, że muszą być przygotowani na dzień, w którym te seriale pożegnają, ale nie nastąpi to zbyt szybko i na pewno decyzja nie będzie podejmowana z dnia na dzień.

Na koniec zdradził, że nie pojawi się kontynuacja hitu Życie na fali. Chciał to zrobić, zapytał zainteresowanych, ale nikt nie jest dostępny.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV