Przeczytaj w weekend

Gdyby Batman był homoseksualistą. Świat herosów w kontrowersyjnej odsłonie [GALERIA]

W sieci pojawiła się galeria prac artysty Francisa Xie, który zaproponował zupełnie inne podejście do klasycznego wizerunku herosów DC i Marvela.

W sieci pojawiła się galeria prac artysty Francisa Xie, który zaproponował zupełnie inne podejście do klasycznego wizerunku herosów DC i Marvela.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  galeria 

Francis Xie, jak sam pisze o sobie, jest "transseksualnym i biseksualnym gościem, który rysuje głównie problematyczną treść związaną z DC i Marvelem". Galeria jego prac wywołała w sieci liczne kontrowersje; delikatnie rzecz ujmując, artysta zaproponował zupełnie nowe podejście do klasycznego wizerunku superbohaterów.

Francis potwierdził nam w prywatnej wiadomości, że uwielbia dzielić się swoją twórczością - możecie poznać jej jeszcze więcej na jego oficjalnej stronie, koncie na Twitterze i profilu na Instagramie (prace w mediach społecznościowych przeznaczone są wyłącznie dla dorosłych). Teraz pozostawiamy Wam ocenę jego grafik i wykreowanego świata:

Źródło: Twitter / zdjęcie główne: Twitter/Francis Xie

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV