Ghost Recon: Breakpoint już oficjalnie. Zobacz zwiastun i fragment rozgrywki

Ubisoft oficjalnie zaprezentował Ghost Recon: Breakpoint. W grze powróci Jon Bernthal.

Ubisoft oficjalnie zaprezentował Ghost Recon: Breakpoint. W grze powróci Jon Bernthal.

Ubisoft ponownie nie był w stanie utrzymać swojej gry w tajemnicy i tytuł Ghost Recon: Breakpoint wyciekł jeszcze przed oficjalną zapowiedzią. Teraz został on potwierdzony, a także zaprezentowano konkretne materiały przedstawiające tę produkcję - efektowny zwiastun CGI oraz obszerny fragment rozgrywki.

Ghost Recon: Breakpoint raczej nie wprowadzi rewolucji względem poprzedniej odsłony i nadal będzie to trzecioosobowa strzelanka z możliwością zabawy w kooperacji dla maksymalnie czterej graczy, a akcja ponownie osadzona zostanie w otwartym świecie. Tym razem nie zwiedzimy jednak Boliwii, a fikcyjną wyspę na Pacyfiku. Nowością będą elementy survivalu - gracze będą mogli m.in. założyć obóz lub stworzyć bandaże w celu wyleczenia ran. Niektóre urazy mogą mieć wpływ na rozrywkę - uszkodzona ręka utrudni celowanie itp.

Wygląda również na to, że deweloperzy usprawnią pewne elementy, na które część graczy narzekała w poprzedniczce. Mowa m.in. o wprowadzeniu możliwości przecinania stalowych ogrodzeń oraz znacznie bardziej rozbudowanym skradaniu - tym razem będziemy mogli m.in. podnosić zwłoki przeciwników i ukrywać przed ich jeszcze żywymi towarzyszami.

Rolę antagonisty pełni tu Cole D. Walker - były Duch i postać która pojawiła się w niedawnym wydarzeniu specjalnym w Wildlands. Ponownie wciela się w niego Jon Bernthal, znany m.in. z ról w serialach Marvel's The Punisher i The Walking Dead.

Ghost Recon: Breakpoint zadebiutuje już 4 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: youtube.com / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV