Przeczytaj w weekend

Ghost Rider - serial nie powstanie! Jaki powód?

Ghost Rider miał być mrocznym serialem Marvela produkowanym przez platformę Hulu. Nieoczekiwanie ogłoszono skasowanie projektu.

Ghost Rider miał być mrocznym serialem Marvela produkowanym przez platformę Hulu. Nieoczekiwanie ogłoszono skasowanie projektu.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  marvel 

Marvel's Ghost Rider miał być serialem o postaci, którą widzowie poznali w Agentach T.A.R.C.Z.Y.. Tytułową rolę ponownie miał zagrać Gabriel Luna. Jak donosi portal Deadline.com, platforma Hulu zrezygnowała z projektu z uwagi na kreatywny impas pomiędzy Marvelem, a Hulu, którego obie strony sporu nie były w stanie rozwiązać. Dlatego też osoby decyzyjne w platformie zrezygnowały z serialu.

Nie wiadomo, o co dokładnie toczono spór za kulisami produkcji. Przypomnijmy, że Hulu zamówiła projekt w maju razem z Helstrom, który nadal jest realizowany według planu. Za sterami Ghost Ridera miał stać Stephen Lightfoot.

Nie ma żadnych informacji, czy Marvel TV będzie szukać nowego domu dla Ghost Ridera. Niedawno były plotki o tym, że Ghost Rider miałby pojawić się w kinowym MCU, więc być może w tym leży przyczyna problemów serialu. Współpraca pomiędzy Marvel Studios (odpowiedzialni za MCU i kinowe filmy), a Marvel TV nie jest najlepsza od lat z uwagi na zakulisowe konflikty na szczycie. Na razie nikt z obozu Marvela nie komentuje doniesień.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV