Godzilla 2: Król potworów – przerażający Ghidorah na nowym zdjęciu z filmu

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzący film o legendarnym potworze. Zobaczcie nowe zdjęcie, na którym widzimy jego najpotężniejszego przeciwnika, jakim jest Król Ghidorah.

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzący film o legendarnym potworze. Zobaczcie nowe zdjęcie, na którym widzimy jego najpotężniejszego przeciwnika, jakim jest Król Ghidorah.

Godzilla II: Król Potworów to nadchodzący film o wielkich potworach, będący jednocześnie kontynuacją produkcji z 2014 roku. Tym razem Godzilla zmierzy się z przeciwnikami swoich rozmiarów, wśród których jest także jego największy wróg, Król Ghidorah.

W sieci są już dostępne dwa zwiastuny nadchodzącego widowiska, zaś teraz do sieci trafiło także nowe zdjęcie przedstawiające trójgłowego potwora. Zobaczcie, jak prezentuje się Ghidorah na początku pełnej galerii:

Godzilla 2: Król potworów - premiera 31 maja 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV