Godzilla 2 – potworów jest znacznie więcej, niż sądziliśmy? Oto wskazówki

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory sądziliśmy - przynajmniej tak sugeruje strona Monarch Website.

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory sądziliśmy - przynajmniej tak sugeruje strona Monarch Website.

Z całą pewnością w filmie Godzilla II: Król Potworów zobaczymy 4 Tytanów; będą to Godzilla, Król Ghidorah, Mothra i Rodan. Wczorajszy zwiastun dość wyraźnie sugeruje, że możemy do nich dołączyć dwójkę kolejnych - z góry wyłania się najprawdopodobniej potężny Anguirus, natomiast więcej kłopotów sprawia rozszyfrowanie nazwy tego, który posiada przywodzące na myśl skorpiona odwłoki (wśród typów pojawiają się Kumonga, Ebirah, Sasori lub Ts-eh-Go). Dedykowana produkcji strona Monarch Website od kilku miesięcy sugerowała nam jednak obecność innych potworów, które mogliśmy dostrzec w rozmaitych zakątkach globu - tropem są tu zakładane przez organizację placówki, które mają służyć obserwacji poszczególnych stworzeń. Oto najważniejsze z nich (w galerii znajdziecie również miejsca ostatniego pobytu najważniejszych Tytanów):

PRZECZYTAJCIE NASZĄ ANALIZĘ PEŁNEGO ZWIASTUNA FILMU GODZILLA 2: KRÓL POTWORÓW

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV