Przeczytaj w weekend

Godzilla 2: Król potworów – pełny zwiastun zachwyca. Walki Tytanów!

Godzilla 2: Król Potworów to kontynuacja filmu z 2014 roku. Za kamerą stanął Mike Dougherty, a premiera została ustalona na maj 2019 roku.

Godzilla 2: Król Potworów to kontynuacja filmu z 2014 roku. Za kamerą stanął Mike Dougherty, a premiera została ustalona na maj 2019 roku.

Godzilla: King of the Monsters rozgrywa się w uniwersum potworów. Fabuła ma miejsce po wydarzeniach z filmów Godzilla oraz Kong: Skull Island. Historia opowiada o pracownikach agencji Monarch, którzy walczą o przetrwanie ludzkości. Szybko okazuje się, że wszystko pozostaje w gestii potworów zwanych Tytanami. Ludzkść jednak nie wie, które monstrum jest ich zagrożeniem, a które chce ich bronić.

Za kamerą stoi Michael Dougherty, który wymyślił historię razem z Max BorensteinZach Shields. Doughtery napisał też scenariusz razem z Shieldsem. Zobaczcie najnowszy zwiastun:

Główne role w filmie grają gwiazdy gatunku: Godzilla, Król Ghidorah, Rodan oraz Mothra. Towarzyszą im Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Kyle Chandler, Ken Watanabe, Randy HavensCharles DanceSally HawkinsAnthony RamosAisha HindsO'Shea Jackson Jr.Thomas MiddleditchBradley Whitford.

Godzilla 2: Król potworów - premiera w USA i w Polsce odbędzie się 31 maja 2019 roku.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV