Godzilla 2: Król potworów – pełny zwiastun zachwyca. Walki Tytanów!

Godzilla 2: Król Potworów to kontynuacja filmu z 2014 roku. Za kamerą stanął Mike Dougherty, a premiera została ustalona na maj 2019 roku.

Godzilla 2: Król Potworów to kontynuacja filmu z 2014 roku. Za kamerą stanął Mike Dougherty, a premiera została ustalona na maj 2019 roku.

Godzilla: King of the Monsters rozgrywa się w uniwersum potworów. Fabuła ma miejsce po wydarzeniach z filmów Godzilla oraz Kong: Skull Island. Historia opowiada o pracownikach agencji Monarch, którzy walczą o przetrwanie ludzkości. Szybko okazuje się, że wszystko pozostaje w gestii potworów zwanych Tytanami. Ludzkść jednak nie wie, które monstrum jest ich zagrożeniem, a które chce ich bronić.

Za kamerą stoi Michael Dougherty, który wymyślił historię razem z Max BorensteinZach Shields. Doughtery napisał też scenariusz razem z Shieldsem. Zobaczcie najnowszy zwiastun:

Główne role w filmie grają gwiazdy gatunku: Godzilla, Król Ghidorah, Rodan oraz Mothra. Towarzyszą im Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Kyle Chandler, Ken Watanabe, Randy HavensCharles DanceSally HawkinsAnthony RamosAisha HindsO'Shea Jackson Jr.Thomas MiddleditchBradley Whitford.

Godzilla 2: Król potworów - premiera w USA i w Polsce odbędzie się 31 maja 2019 roku.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV