Repertuar kin Nowość Program TV

Henry Cavill i jego wąsy na przedzie – ciąg dalszy. Aktor żałuje jednej rzeczy

W jednym z ostatnich wywiadów Henry Cavill przyznał, że żałuje, iż na planie dokrętek do filmu Liga Sprawiedliwości nosił wąsy.

O tej sprawie z naprawdę nieoczekiwanych przyczyn pod koniec zeszłego roku zrobiło się głośno: jak doskonale wiemy, wąsy Henry’ego Cavilla były cyfrowo usuwane w postprodukcji filmu Liga Sprawiedliwości, a aktor musiał je nosić na planie dokrętek, gdyż w podobnym czasie pracował przy obrazie Mission: Impossible – Fallout. Cała sytuacja stała się obiektem wielu mniej lub bardziej udanych żartów ze strony internautów. W jednym z ostatnich wywiadów Henry Cavill przyznał jednak, że żałuje, iż nosił wąsy w trakcie dokrętek do ostatniej odsłony Kinowego Uniwersum DC:

Gdybym odpowiednio wcześniej wiedział, że dokrętki do Ligi Sprawiedliwości już się zbliżają, najprawdopodobniej dokonałbym innego wyboru w tej kwestii.

-
-

Wolta aktora jest o tyle zaskakująca, że przez kilka miesięcy zapewniał on wszystkich o konieczności posiadania wąsów na planie Mission: Impossible – Fallout i pełnym podporządkowaniu się wizji reżysera filmu, Christophera McQuarriego. Teraz najwidoczniej zmienił zdanie na temat swoich zawodowych wyborów, przy okazji zabierając głos na temat relacji damsko-męskich.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Twitter/Walter Hickey

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.