Ile straci Disney na wycofaniu swoich produkcji z Netflixa? Nowe informacje

Jak podaje portal Wirtualne Media Disney straci ogromną sumę rozwijając swoją platformę i usuwając własne produkcje z Netflixa.

Jak podaje portal Wirtualne Media Disney straci ogromną sumę rozwijając swoją platformę i usuwając własne produkcje z Netflixa.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  Disney 

Jak wiadomo w zeszłym roku Disney, w związku z uruchomieniem własnej platformy streamingowej Disney+, zaczął usuwać swoje produkcje z oferty Netflixa. Teraz na spotkaniu z inwestorami szef koncernu, Bob Iger zdradził, że w związku z tym zabiegiem firma straci w 2019 roku 150 mln dolarów.

Iger zaznaczył, że uruchomienie platformy Disney+ jest najważniejszym celem koncernu w tym roku. Zgodnie z planem na starcie w ofercie serwisu znajdzie się ponad 5 tysięcy godzin treści wideo, w tym 500 filmów pełnometrażowych i 7 tysięcy odcinków seriali i programów telewizyjnych do których prawa posiada Disney.

Źródło: wirtualnemedia.pl/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV