Iron Fist i Przeklęty na planszach: zobacz zapowiedzi komiksów

Na początku marca ukażą się nowe komiksy od Mucha Comics. Zobaczcie materiały graficzne i poznajcie szczegóły.

Na początku marca ukażą się nowe komiksy od Mucha Comics. Zobaczcie materiały graficzne i poznajcie szczegóły.

Wydawnictwo Mucha Comics zapowiedziało na 6 marca wydanie dwóch albumów. Pierwsza propozycja przeznaczona jest na fanów historii superbohaterskich - będzie to drugi tom Nieśmiertelny Iron Fist #2. Siedem stolic nieba ze scenariuszem Ed Brubaker i Matt Fraction, a stronę graficzną opracował David Aja. W tej historii Danny Rand trafia do legendarnego miasta K’un-Lun, aby walczyć w turnieju nieśmiertelnych broni siedmiu stolic Nieba.

Drugim zapowiedzianym komiksem jest nowa seria Jason Aaron. Razem z rysownikiem R. M. Guera stworzył Przeklęty #01. Przed powodzią, czyli opowieść o Kainie, nieśmiertelnym synu Adama. Jego losy są przedstawione na tle cywilizacji pełnej bezmyślnej przemocy i niegodziwości. To obraz świata sprzed Potopu.

Prezentujemy okładki i materiały graficzne z obu pozycji:

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV