Menu

Aktualności

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
Michalina Reda

Jack Black zdradza więcej szczegółów na temat nowego Jumanji. Jakie powiązania z oryginałem?

Jumanji: Welcome to the Jungle to nadchodzący sequel znanego filmu z lat 90. Jack Black, który wystąpi w produkcji, zdradza więcej szczegółów na temat fabuły.

Zgodnie ze słowami Dwayne’a Johnsona, nadchodzący Jumanji: Przygoda w dżungli ma nie być rebootem, a raczej sequelem słynnego filmu z lat 90. Poza aktorem, w obsadzie zobaczymy również Jacka Blacka, który postanowił uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się z fanami ideą, jaka przyświeca nowej produkcji. Okazuje się, że sequel będzie w pewnym sensie związany z pierwowzorem.

Będziemy podróżować przez dżunglę i postaramy się wygrać tę grę. To sprawa życia i śmierci, ale będziemy korzystać z wielu wskazówek, jakie pozostawił nam Alan Parrish (Robin Williams – przyp. red.). Wybudował tam wielki dom i cała ta sytuacja przypomina historię z The Swiss Family Robinson. On będzie nam w pewnym sensie pomagał z daleka, bo nie ma go w fabule bieżącej.

Czytaj także: Najpiękniejsze kina świata. Nie będziesz chciał wrócić do multipleksów

Black dodaje również:

W pierwszym filmie nigdy nie widzieliśmy co tak naprawdę jest w tej grze. A sequel będzie rozgrywał się właśnie w dzikim świecie Jumanji. To największa siła tego filmu – będziemy mogli zabrać widzów do tajemniczego świata pełnego piękna i niebezpieczeństw.

Poza Dwaynem Johnsonem i Jackiem Blackiem, w obsadzie pojawią się także Kevin Hart oraz Karen Gillan. Reżyserem produkcji jest Jake Kasdan.

Premiera filmu 22 grudnia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze