Johnny English: Nokaut – oto nowe spoty telewizyjne filmu

Do sieci trafiło kilka nowych spotów telewizyjnych z filmu Johnny English: Nokaut. Jest to powrót znanej postaci będącej parodią Jamesa Bonda.

Do sieci trafiło kilka nowych spotów telewizyjnych z filmu Johnny English: Nokaut. Jest to powrót znanej postaci będącej parodią Jamesa Bonda.

Akcja filmu Johnny English: Nokaut rozpoczyna się po tym, jak za sprawą ataku hakerskiego, tożsamości agentów brytyjskiego wywiadu zostają ujawnione. W sytuacji kryzysowej, Johnny English, który zostaje wezwany z emerytury, wraca do akcji, by odnaleźć sprawcę. W roli głównej powraca Rowan Atkinson. Zobaczcie nowe spoty telewizyjne.

W obsadzie są także Ben Miller, Olga Kurylenko, Emma Thompson i Jake Lacy. David Kerr wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza.

Premiera 26 października.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV