Przeczytaj w weekend

Kate Upton i inne aktorki walczą o role w „Fantastic Beasts and Where to Find Them”

Trwa casting do spin-offu serii "Harry Potter". Film fantasy "Fantastic Beasts and Where to Find Them" rozgrywa się wiele lat przed przygodami młodego czarodzieja.

Trwa casting do spin-offu serii "Harry Potter". Film fantasy "Fantastic Beasts and Where to Find Them" rozgrywa się wiele lat przed przygodami młodego czarodzieja.

Według The Wrap Saoirse Ronan ("The Grand Budapest Hotel"), Dakota Fanning ("Saga Zmierzch"), Lili Simmons ("Banshee") i Alison Sudol ("DIG") walczą o rolę Tiny. Natomiast Kate Upton ("The Other Woman"), Katherine Waterston ("Inherent Vice") i Elizabeth Debicki ("The Great Gatsby") zmagają się o rolę starszej siostry Tiny imieniem Queenie.

Nie wyjawiono żadnych informacji, co to są za postacie i jakie role odegrają w filmie, ale wiadomo, że są to duże i ważne role.

Czytaj także: Chris Pine w "Wonder Woman"

Natomiast Variety.com twierdzi, że Steve Zissis ("Togetherness"), Zack Pearlman i Dan Fogler ("Fanboys") rywalizują o rolę Jacoba, który jest rywalem głównego bohatera - Newta Scamandera (Eddie Redmayne).

Fabuła filmu rozgrywa się w Nowym Jorku jakieś 70 lat przed przygodami Harry'ego Pottera. J.K. Rowling, autorka książek o młodym czarodzieju, jest autorką scenariusza. David Yates ma stanąć za kamerą.

"Fantastic Beasts and Where to Find Them" zadebiutuje 18 listopada 2016 roku. Druga część pojawi się rok później, a trzecia dwa lata później.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV