Kontroler Razera dla fanów serii Marvel vs. Capcom

Producent sprzętu gamingowego, firma Razer, we współpracy z Capcomem i Marvelem zaprojektowała arcade sticka nawiązującego do gry Marvel vs. Capcom: Infinite.

Producent sprzętu gamingowego, firma Razer, we współpracy z Capcomem i Marvelem zaprojektowała arcade sticka nawiązującego do gry Marvel vs. Capcom: Infinite.

Ten gadżet z pewnością spodoba się miłośnikom klasycznych bijatyk. Marvel vs. Capcom Infinite Arcade Stick zbudowano na podstawie kontrolera Razer Panthera dla PlayStation 4 i przyozdobiono grafiką nawiązującą do gry Marvel vs Capcom Infinite.

Użytkownicy tego sprzętu dostaną do dyspozycji wysokiej jakości 8-kierunkowy dżojstik oraz 10 przycisków o podwyższonej wytrzymałości. Jak zapewniają inżynierowie Razera, kontroler został przetestowany przez zawodowych graczy e-sportowych, dlatego powinien bez problemu przetrwać paniczne wklepywanie kombosów.

Warto zauważyć, że arcade sticka przystosowano do modyfikowania w domowym zaciszu. Kontroler ma modułową konstrukcję, a w zestawie otrzymamy śrubokręt. Dzięki temu łatwo wymienimy dżojstik czy przyciski na takie, na których gra się nam najwygodniej. Wystarczy tylko podnieść przedni panel i podmienić pożądane elementy. We wnętrzu znajdziemy nawet schowek na dwa zapasowe przyciski oraz dodatkowy dżojstik.

Sprzęt można kupić na europejskiej stronie Razera w cenie 240 €.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV