Repertuar kin Nowość Program TV

Kontroler Razera dla fanów serii Marvel vs. Capcom

Producent sprzętu gamingowego, firma Razer, we współpracy z Capcomem i Marvelem zaprojektowała arcade sticka nawiązującego do gry Marvel vs. Capcom: Infinite.

Ten gadżet z pewnością spodoba się miłośnikom klasycznych bijatyk. Marvel vs. Capcom Infinite Arcade Stick zbudowano na podstawie kontrolera Razer Panthera dla PlayStation 4 i przyozdobiono grafiką nawiązującą do gry Marvel vs. Capcom: Infinite.

Użytkownicy tego sprzętu dostaną do dyspozycji wysokiej jakości 8-kierunkowy dżojstik oraz 10 przycisków o podwyższonej wytrzymałości. Jak zapewniają inżynierowie Razera, kontroler został przetestowany przez zawodowych graczy e-sportowych, dlatego powinien bez problemu przetrwać paniczne wklepywanie kombosów.

-
-

Warto zauważyć, że arcade sticka przystosowano do modyfikowania w domowym zaciszu. Kontroler ma modułową konstrukcję, a w zestawie otrzymamy śrubokręt. Dzięki temu łatwo wymienimy dżojstik czy przyciski na takie, na których gra się nam najwygodniej. Wystarczy tylko podnieść przedni panel i podmienić pożądane elementy. We wnętrzu znajdziemy nawet schowek na dwa zapasowe przyciski oraz dodatkowy dżojstik.

Sprzęt można kupić na europejskiej stronie Razera w cenie 240 €.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.