Przeczytaj w weekend

Legion: oto nowy zwiastun serialu. Jest data premiery

W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu Legion. Wiemy już także, kiedy produkcja zadebiutuje w telewizji.

W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu Legion. Wiemy już także, kiedy produkcja zadebiutuje w telewizji.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Głównym bohaterem serialu Legion jest David Haller, Mutant cierpiący na rzadką odmianę schizofrenii, w dodatku od dzieciństwa słyszący w głowie tajemnicze głosy. W zakładzie psychiatrycznym pozna tajemniczą osobę, która uświadomi mu, że to, czego doświadcza, niekoniecznie musi być nierealne. Zobaczcie nowy zwiastun serii:

Zobacz także: Spot telewizyjny serialu Legion

Legion zadebiutuje w telewizji FX 8 lutego przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: FX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV