Przeczytaj w weekend

Legion Samobójców 2 - kogo w filmie gra Nathan Filion? Nowa informacja

W sieci pojawiła się plotka na temat roli Nathana Filliona w filmie Legion Samobójców 2.

W sieci pojawiła się plotka na temat roli Nathana Filliona w filmie Legion Samobójców 2.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Film Legion samobójców 2 to kontynuacja widowiska o tytułowej grupie bohaterskich czarnych charakterów z 2016 roku. W obsadzie produkcji znajduje się między innymi Nathan Fillion. Do tej pory nic nie było wiadomo na temat roli aktora, zresztą jak większości jego kolegów i koleżanek z planu. Teraz Charles Murphy, zwykle bardzo dobrze poinformowany w sprawach superbohaterskich produkcji dziennikarz twierdzi, że Fillion miałby zagrać w filmie postać Arm-Fall-Off-Boya, który potrafi odczepiać swoje kończyny i używać ich jako broni. W raporcie dziennikarza pojawiają się również inne informacje dotyczące castingu. Według niego Sean Gunn wystąpi w filmie jako Weasel, Flula Borg zagra Javelina, Pete Davidson to Blackguard, Michael Rooker sportretuje Savanta, Mayling Ng zagra Mongal, a Idris Elba wcieli się w Vigilante.

Niewiele wiadomo na temat fabuły produkcji. Podobno w filmie tytułowa drużyna ma zmierzyć się z antagonistą, który jest pełnym gniewu, starym wojownikiem, żyjącym tylko dla wojny. Ponadto Gunn stwierdził, że nie należy za bardzo przyzwyczajać się do bohaterów widowiska, co znaczy, że wielu z nich zginie w czasie seansu. 

W obsadzie oprócz wspomnianych osób znajdują się Margot Robbie, David Dastmalchian, John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío, Joel Kinnaman, Juan Diego Botto, Storm Reid, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland i Viola Davis. Premiera filmu w USA 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV