Marvel szuka transseksualnej aktorki do roli w MCU. Zagra w Thor: Love and Thunder?

Nowe pogłoski wskazują, że studio Marvel poszukuje aktualnie transseksualnej aktorki, która mogłaby objąć jedną z ról w nadchodzących projektach. Czy chodzi o film Thor: Love and Thunder?

Nowe pogłoski wskazują, że studio Marvel poszukuje aktualnie transseksualnej aktorki, która mogłaby objąć jedną z ról w nadchodzących projektach. Czy chodzi o film Thor: Love and Thunder?

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Zgodnie z nowymi pogłoskami krążącymi po sieci, Marvel poszukuje aktualnie transseksualnej aktorki, która mogłaby objąć jedną z ról w pewnym projekcie należącym do MCU (nie wskazano, czy chodzi o film, czy może o jeden z seriali Disney+). Kogo dokładnie? Spekulacje wskazują, że może chodzić o bohaterkę imieniem Sera, jedyną transpłciową kobietę w komiksach Marvela. Na ten moment postać jest zwana jako Jessica (może być to tylko kryptonim na potrzeby dochowania sekretu), a Marvel poszukuje do tej roli osoby w przedziale wiekowym 20-30.

Choć nie podano, z jakim filmem lub serialem związana będzie ta postać, internauci już teraz typują film Thor: Love and Thunder. Przypomnijmy, że ma on zakończyć 4. fazę i przedstawić nową tytułową superbohaterkę (w tej roli Natalie Portman, która w filmach o Thorze gra Jane Foster). Skąd ten typ? W końcu to właśnie bohaterka tej produkcji, Walkiria, została zapowiedziana jako pierwsza bohaterka LGBT - można zatem zakładać, że nowa postać będzie jej drugą połówką. Oczywiście na tę chwilę są to tylko spekulacje i należy podchodzić do nich z dystansem.

Na temat samej fabuły Thor: Love and Thunder nie wiadomo zbyt wiele, jednak potwierdzono, że w obsadzie są też Chris Hemsworth i Tessa Thompson.

Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV