Mary Elizabeth Winstead dołączyła do obsady Fargo

Gwiazdę filmu Cloverfield Lane 10 będziemy mogli oglądać w trzeciej odsłonie serialu, który inspirowany był produkcją braci Coen.

Gwiazdę filmu Cloverfield Lane 10 będziemy mogli oglądać w trzeciej odsłonie serialu, który inspirowany był produkcją braci Coen.

Katarzyna Koczułap

Katarzyna Koczułap

Winstead wcieli się w postać Nikki Swango, przestępczynię, która obecnie znajduje się na zwolnieniu warunkowym. Kobieta jest bardzo przebiegła i zawsze stara się wyprzedzać swoich przeciwników o krok.

W obsadzie znajdują się już także Ewan McGregor, którego zobaczymy w podwójnej roli oraz Carrie Coon, które odegra szefową policji.

Czytaj także: Misty Knight i Claire Temple na plakatach promujących Luke’a Cage’a

Fargo to serialowa antologia, każda seria przedstawia inną, zamkniętą historię. Data premiery 3. odsłony produkcji nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com / fot. Paramount Pictures

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV