Michael Kelly z dużą rolą w 2. sezonie serialu Jack Ryan

Potwierdzono, że do regularnej obsady 2. sezonu serialu Jack Ryan dołącza Michael Kelly. Kogo zagra aktor?

Potwierdzono, że do regularnej obsady 2. sezonu serialu Jack Ryan dołącza Michael Kelly. Kogo zagra aktor?

Michalina Reda

Michalina Reda

Michael Kelly, nominowany do Emmy aktor z produkcji takich jak House of Cards czy Changeling, dołącza do regularnej obsady 2. sezonu serialu Tom Clancy's Jack Ryan. Aktor zagra Mike'a Novembera, inteligentnego i doświadczonego oficera CIA, który będzie blisko współpracował zarówno z Ryanem (John Krasinski) jak i z Jamesem Greerem (Wendell Pierce). To już druga osoba zaangażowana do 2. sezonu - wcześniej informowaliśmy o tym, że do serialu dołączy także Noomi Rapace.

Przypomnijmy, że serial powstaje dla platformy Amazon i jest inspirowany książkową serią pod tym samym tytułem. Nie będzie to jednak wierna adaptacja fabuły stworzonej przez pisarza, a raczej własna inwencja scenarzystów.

Serial zadebiutuje 31 sierpnia.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV