Mrs. America - Paulson, Marsden i inni w serialu z Cate Blanchett. Oto obsada

Mrs. America to nadchodzący serial, w którym wystąpi Cate Blanchett. Poznaliśmy nazwiska pozostałych członków obsady.

Mrs. America to nadchodzący serial, w którym wystąpi Cate Blanchett. Poznaliśmy nazwiska pozostałych członków obsady.

Michalina Reda

Michalina Reda

Mrs. America to zapowiedziany serial stacji FX, który opowie autentyczną historię konserwatywnej aktywistki, Phyllis Schlafly. Jest ona założycielką ruchu antyfeministycznego, który sprzeciwił się w latach 70. poprawkom o równości praw. Dowiemy się, jaki miało to wpływ na kulturę i na polityczny obraz Stanów Zjednoczonych. W roli głównej wystąpi Cate Blanchett, dla której będzie to debiut w produkcji telewizyjnej.

Poznaliśmy już nazwiska pozostałych członków gwiazdorskiej obsady, których będziemy mogli oglądać na małym ekranie. Do serialu dołączają Sarah Paulson, James Marsden, Uzo Aduba, John Slattery, Rose Byrne, Margo Martindale, Ari Graynor, Melanie Lynskey, Tracey Ullman, Jeanne Tripplehorn i Kayli Carter. Wiadomo też, jakich bohaterów zagrają - oto nowe informacje:

Za scenariusz do serialu odpowiedzialny jest Dahvi Waller, który będzie także showrunnerem serii.

Mrs. America - data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV