Przeczytaj w weekend

Nie ma planów na 3. sezon Daredevila

Wychodzi na to, że w najbliższych latach nie powstanie 3 sezon Daredevila. Podczas panelu zorganizowanego przez Netflix w Paryżu, Charlie Cox wyznał, że nie ma takich planów.

Wychodzi na to, że w najbliższych latach nie powstanie 3 sezon Daredevila. Podczas panelu zorganizowanego przez Netflix w Paryżu, Charlie Cox wyznał, że nie ma takich planów.

- Mój kontrakt obejmuje kolejny sezon, jednak nie został on zaplanowany. Zostałem poproszony jedynie o zarezerwowanie swojego czasu na udział w Defendersach i tyle - wyjawił Charlie Cox.

Nie zobaczymy też diabła z Hell’s Kitchen w innych serialach.

- Na 100% nie zobaczymy Daredevila w nadchodzącej produkcji Luke Cage. Nawet w malutkiej roli gościnnej czy gdzieś w tle kupującego bajgla. Nie wiem jeszcze jak będzie z moim udziałem w Iron Fist. Nie wydaje mi się bym został zaangażowany w ten projekt, ale też nie mogę tego zupełnie wykluczyć. To jedynie moje założenie. W końcu nie grałem w Marvel's Jessica Jones ani w Luke Cage, więc czemu teraz miałoby się to zmienić.”

Wychodzi na to, że Matt powróci najwcześniej w 2018 roku.

Źródło: Dawid Muszyński / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV