Nowości na Wielkanoc. Przygotuj się na święta z Showmax

Nadchodzą święta wielkanocne, czyli okres, w którym bardzo chętnie oddajemy się wypoczynkowi przed telewizorem.

Nadchodzą święta wielkanocne, czyli okres, w którym bardzo chętnie oddajemy się wypoczynkowi przed telewizorem.

Paulina Szymanek
Paulina Szymanek

Niestety jak co roku nasza ogólnodostępna telewizja nie stanęła na wysokości zadania. Tradycyjnie ze świeczką szukać ciekawych propozycji filmowych. Od czego jednak mamy Showmax? Z okazji świąt platforma SVOD poszerzyła swoją ofertę o kilka propozycji dla dzieci i dorosłych.

Jakie nowe obrazy możemy zobaczyć od dziś na Showmax? Szykuje się wielka uczta dla fanów przygodowej fantastyki. Debiutują Stargate! Przypomnieć sobie możemy zarówno klasyczny obraz z 1994 roku, jak i Stargate: The Ark of Truth, film uzupełniający kultowy serial telewizyjny.

Dla fanów większych emocji Showmax przypomina Fargo, obraz z 1996. Już za kilka dni premiera 3 sezonu jego serialowego odpowiednika (także na Showmax). Warto sobie przypomnieć pierwowzór i porównać do wydarzeń z produkcji telewizyjnych. Pewne odniesienia narzucają się same, inne są głęboko ukryte.

Showmax wprowadził także do oferty dwa urocze familijne obrazy. Evan Almighty to obraz opowiadający o zmęczonym życiem mężczyźnie, zyskującym na pewien moment boskie moce, z których jest zmuszony skorzystać, aby czynić dobro. Hop natomiast to historia króliczka wielkanocnego, który chce zerwać z wizerunkiem symbolu świąt, dlatego też rusza na podbój Hollywood. Obydwie pozycje to doskonałe obrazy dla całej rodziny.

W nowej ofercie Showmax znajdzie się też coś konkretnie dla dzieci. Kolekcja filmów i seriali o Kucykach Pony zadowoli najbardziej wybredne maluchy. Na platformie pojawił się: My Little Pony Equestria Girls 3, Little Pony A Charming Birthday, Little Pony A Very Minty Christmas, Little Pony Princess Promenade, My Little Pony Runaway RainbowMy Little Pony Twinkle Wish Adventure i dwa sezony kultowego wśród dzieciaków serialu My Little Pony Friendship Is Magic.

 


SMS.jpg

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Paul Rudd

Paul Rudd

ur. 1969, kończy 51 lat

Michael Rooker

Michael Rooker

ur. 1955, kończy 65 lat

Billy Dee Williams

Billy Dee Williams

ur. 1937, kończy 83 lat

Peyton List

Peyton List

ur. 1998, kończy 22 lat

Sofia Boutella

Sofia Boutella

ur. 1982, kończy 38 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV