Nowy teaser i nowość w obsadzie „Fargo”

Prezentujemy nowy teaser oraz informację o dołączeniu do obsady serialu braci Coen komediowego duetu Key i Peele.

Prezentujemy nowy teaser oraz informację o dołączeniu do obsady serialu braci Coen komediowego duetu Key i Peele.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Keegan Michael Key i Jordan Peele, którzy mają własny serial pt. "Key & Peele", dostali role agentów FBI, Webba Peppera i Billa Budge'a, którzy mają obsesję na punkcie znalezienia Lorne'a Malvo (Billy Bob Thornton). Panowie zagrają w ostatnich czterech odcinkach sezonu.

W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Colin Hanks i Kate Walsh. Premiera w USA zaplanowana jest na 15 kwietnia.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV