Repertuar kin Nowość Program TV

Oszukać przeznaczenie – będzie reboot serii. Zatrudniono scenarzystów Piły

Oszukać przeznaczenie to znana seria filmowa utrzymana w gatunku thrillera. Według nowych informacji, powstanie jej reboot, do pracy nad którym już zatrudniono scenarzystów.

Oszukać przeznaczenie to thriller z 2000 roku, który szybko ewoluował w całą serię filmową. W fabule każdej części jeden z bohaterów doznaje dziwnego olśnienia i wie, gdzie, kiedy i w jaki sposób nadejdzie śmierć. Chcąc nie dopuścić do ziszczenia się mrocznych wizji, bohater robi wszystko, by oszukać przeznaczenie – nie zawsze jednak kończy się to dobrze. Na tę chwilę seria składa się z pięciu filmów pełnometrażowych, z których ostatni miał premierę w 2011 roku.

Zgodnie z nowymi informacjami, powstanie reboot serii, za którym ponownie stanie wytwórnia New Line Cinema. Na tę chwilę mowa tylko o jednym filmie, jednak jego szczegóły nie są ujawnione. Mówi się tylko o tym, że produkcja – jak na reboota przystało – ma być zupełnie inną wersją przedstawionych poprzednio historii, czymś świeżym. Pomysły na szóstą część serii słychać było już od dawna, jednak widocznie twórcy postawili tym razem na coś nowego.

Do pracy nad rebootem zatrudniono już scenarzystów innej franczyzy filmowej – Patricka Meltona i Marcusa Dunstana – którzy napisali scenariusze do kilku części Piły (od czwartego do siódmego filmu). Według prestiżowego portalu The Hollywood Reporter, wstępne prace nad projektem już się rozpoczęły.

Plotka
-
-

Będziemy informować o rozwoju filmu.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.