Penny Dreadful: City of Angels – Daniel Zovatto zagra w kontynuacji Domu grozy

Penny Dreadful: City of Angels będzie kontynuacją popularnego serialu Dom grozy, a jedną z ról zagra Daniel Zovatto.

Penny Dreadful: City of Angels będzie kontynuacją popularnego serialu Dom grozy, a jedną z ról zagra Daniel Zovatto.

Jak podaje portal Deadline, Daniel Zovatto podpisał kontrakt na główną rolę w serialu Penny Dreadful: City of Angels od Showtime. Aktor wcieli się w postać meksykańsko-amerykańskiego detektywa z policji w Los Angeles w roku 1938 roku. Serial dotykał będzie wielu problemów związanych z rasizmem, traumami i wiarą.

Penny Dreadful: City of Angels nie jest kolejnym sezonem serialu Dom grozy, ale nową fabułą stworzoną przez Johna Logana, który powraca jako twórca, scenarzysta i producent wykonawczy. W centrum będzie konflikt bohaterów związanych z istotą zwaną Santa Muerte (Święta Śmierć) oraz z innymi postaciami sprzymierzonymi z diabłem.

daniel zovatto - zdjęcie
źródło: materiały prasowe

Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV