Repertuar kin Nowość Program TV

Pierce Brosnan powraca do telewizji. Zagra w nowym serialu AMC

Znany z roli Jamesa Bonda - Pierce Brosnan - zagra główną rolę w nowym serialu dramatycznym telewizji AMC pt. The Son. Będzie to dla niego dopiero 2 duża rola telewizyjna!

W serialu Syn Pierce Brosnan zastąpi Sama Neilla, który z powodów osobistych musiał zrezygnować z angażu do produkcji telewizji AMC. Dla Brosnana to 2 duża rola telewizyjna po występie w komediodramacie Remington Steele, który emitowano w 1982 roku na kanale NBC.

Produkcja oparta jest na powieści Philippa Meyera, który nominowany był do nagrody Pulitzera w 2014 roku. The Son to multipokoleniowa historia Ameryki, która przekształca się w supermocarstwo na oczach teksańskiej rodziny.

Czytaj także: Recenzja nowego odcinka Gry o tron

1. sezon Syn opowiadać będzie historię w dwóch płaszczyznach czasowych: pierwsza z nich dziać się będzie w 1849 roku i skupi się na młodym chłopaku Eli McCullough, który zostaje porwany i wcielony do plemienia Komanczów. Druga oś czasowa, dziejąca się 60 lat później opowiadać będzie o starym Eli (Brosnan), który stara się bronić swojego wielkiego rancza podczas wojny Ameryki z Meksykiem na ich granicy.

Telewizja AMC już jakiś czas temu zamówiła 1. sezon produkcji, który będzie składał się z 10 odcinków. Premiera zaplanowana jest na 2017 rok.

Źródło: Deadline / Fot. EW
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.