Pokemony jak żywe. Zobacz modele z filmu Pokemon: Detektyw Pikachu

W sieci pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają modele Pokemonów, które pojawią się w nadchodzącym filmie.

W sieci pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają modele Pokemonów, które pojawią się w nadchodzącym filmie.

Serwis IGN opublikował zdjęcia modeli, które wykorzystywane są przy filmie Detective Pikachu. Prawdopodobnie używa się ich na planie, by aktorzy mieli jakiś punkt odniesienia przy scenach ze stworzonymi przy pomocy CGI stworzeniami. Zdjęcia pozwalają lepiej przyjrzeć się wyglądowi m.in. futrzanego Pikachu, Psyducka i Charmandera. Możecie zobaczyć tu również szachy z figurami w kształcie Pokemonów.

Detective Pikachu zadebiutuje 10 maja 2019 roku. W obsadzie są Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Chris Geere, Rita Ora i Bill Nighy.

Źródło: ign.com / fot. Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV