Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Przeciwnicy Iron Fista w 2. sezonie – Alice Eve o swojej postaci i Davos w akcji

Do sieci trafiły nowe informacje odnośnie 2. sezonu serialu Iron Fist, a także zaprezentowano jeden materiał wideo, na którym widzimy w akcji Davosa.

Alice Eve wcieli się w rolę antagonistki znanej w komiksach jako Tyfusowa Mary, nazywanej także Krwawą Mary lub Mutantką Zero; jej pseudonim odwołuje się do prawdziwej Mary Mallon, kucharki, która na początku XX. wieku zarażała swoich pracodawców durem brzusznym, nie chcą przyjąć tego faktu do wiadomości. W wywiadzie dla portalu CBR, aktorka zdradziła, że jednym ze sposobów na przygotowanie się do roli, było czytanie komiksów. Zdradziła też, że w 2. sezonie serialu Iron Fist, zobaczymy retrospekcje związane z jej bohaterką:

Myślę, że jest to bardziej historia jej pochodzenia. Na początku jest bardzo zagubiona, nie do końca wie, co robi. (…) Zobaczymy też kilka retrospekcji z jej życia.

Na temat 2. sezonu wypowiedział się też showrunner debiutujący w produkcjach Marvela, Raven Metzner. Nie krył swojej radości faktem, że została powierzona mu ta funkcja i mógł opowiedzieć historię, która siedziała w jego głowie od młodzieńczych lat.

Wiem, że nie pracowałem nad 1. sezonem i jestem nowy w rodzinie Marvela, ale pochodzę z pewnego rodzaju świata nerdów, którzy czytają mnóstwo komiksów i kochają tę postać, więc byłem bardzo podekscytowany możliwością pracy nad serialem.

W sieci wylądował też krótki materiał wideo, który przedstawia jednego z przeciwników Iron Fista, Davosa. Zobaczcie sami:

-
-

Premiera planowana jest na 7 września.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.