Przesłuchania do serialu Stargirl sugerują obecność Wildcat i JSA

Do sieci wyciekły aktorskie przesłuchania do serialu Stargirl, które sugerują pojawienie się w produkcji postaci Wildcat i drużyny Justice Society of America.

Do sieci wyciekły aktorskie przesłuchania do serialu Stargirl, które sugerują pojawienie się w produkcji postaci Wildcat i drużyny Justice Society of America.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

W trakcie Comic-Conu w San Diego wyjawiono, że na platformę DC Universe trafi również serial Stargirl. Przypomnijmy, że ma on opowiadać historię uczennicy 2. klasy liceum, Courtney Whitmore, która zainspiruje młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Teraz do sieci wyciekły aktorskie przesłuchania do produkcji. Zwróćmy uwagę, że pojawiają w nich odwołania do znanych z komiksowego uniwersum DC bohaterów - Yolandy Montez aka Wildcat czy Pata Dugana aka Stripesy. W wideo słyszymy także wzmianki o postaciach wchodzących w skład pierwszej drużyny herosów DC, Justice Society of America - są to m.in. Hourman i Doktor Mid-Nite. Zobaczcie sami:

Serial ma trafić na platformę DC Universe w przyszłym roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV