Ptaki Nocy nadlatują. Nowy plakat, możecie też kupić specjalne buty

Do sieci trafił nowy plakat filmu Ptaki Nocy. Mamy również okazję przyjrzeć się butom, wypuszczonym na rynek w ramach kampanii promocyjnej produkcji.

Do sieci trafił nowy plakat filmu Ptaki Nocy. Mamy również okazję przyjrzeć się butom, wypuszczonym na rynek w ramach kampanii promocyjnej produkcji.

Światowa premiera filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) odbędzie się już 29 stycznia w Londynie - choć jeszcze przez kilka dni po tym wydarzeniu będzie obowiązywać embargo na recenzje, pierwsze opinie internautów powinny trafić do sieci niedługo później. W finałową fazę weszła już kampania promocyjna opartej na komiksach DC produkcji. W jej ramach zaprezentowano teraz nowy plakat IMAX-owy, jak również spot zawierający kilka niepublikowanych do tej pory sekwencji (chodzi tu choćby o krótką rozmowę Czarnej Maski z Harley Quinn). Zobaczcie sami:

Na tym jednak nie koniec. Firmy Puma, DC i Foot Locker połączyły siły, aby stworzyć linię specjalnych butów związanych z filmem, które lada dzień trafią na rynek. Największy wkład w rozwój projektu miała znana i ceniona rysowniczka komiksów, Jen Bartel. Warto przypomnieć, że wcześniej tworzyła ona buty związane tematycznie z filmami Kapitan Marvel i Avengers: Koniec gry

Film Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) w polskich kinach będziecie mogli zobaczyć od 7 lutego. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros./IMAX

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV