Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement  

Advertisement
 

 

 

Ruszają zdjęcia do 3. sezonu serialu Preacher. Nowi aktorzy w obsadzie

Stacja AMC oficjalnie ogłasza rozpoczęcie prac nad nowym sezonem serialu Preacher. Potwierdzono również czwórkę nowych bohaterów, w których wcielą się nowi aktorzy.

Preacher to odcinkowa produkcja AMC, która bazuje na serii komiksów pod tytułem Kaznodzieja. Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z Teksasu, który ma niezwykłą umiejętność zmuszania ludzi do robienia tego, czego on sam pragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip i irlandzkim wampirem Cassidym wyruszają na wyprawę, by odnaleźć Boga. Produkcja zadebiutowała w 2016 roku i na chwilę obecną liczy dwa sezony.

Zgodnie z nowymi informacjami, zdjęcia do 3. serii właśnie się rozpoczynają. Plan zdjęciowy rozstawiono w Nowym Orleanie. Wraz z ogłoszeniem, potwierdzono tożsamość czterech nowych postaci. Oto one:

  • Gran’ma – spirytystka z potężnymi mocami. Potrafi rzucać czary, a za odpowiednią ceną nawet przywracać do życia zmarłych. Jest twarda i podła, ale także niezwykle inteligentna. To jedyna krewna Jessy’ego, którego szczerze kocha. W tej roli wystąpi Betty Buckley (Supergirl, Split).
  • TC – lojalny opiekun i ochroniarz Gran’my. Jest łaskawy, ale chętnie opowiada o swoich perwersjach, nieistotne czy zapytany czy też nie. Choć może wydawać się momentami najuprzejmiejszym człowiekiem pod słońcem, lepiej nie odwracać się do niego plecami. W tej roli Colin Cunningham (Blood Drive, Wrogie niebo).
  • Jody – potężny i onieśmielający, emanuje niebezpieczeństwem. To jedyny człowiek, którego Jesse nigdy nie pokonał w walce i osoba, której lepiej nie wchodzić w drogę. W tej roli Jeremy Childs (Ostatni bastion, Nashville).
  • Christina – zdolna i wydajna, jest osobą, która przyciąga do siebie już samą swoją aparycją. Choć w rodzinnym biznesie radzi sobie świetnie, tak naprawdę nienawidzi swojej pracy. Musi jednak cierpieć, by chronić swoje dziecko. Warto wspomnieć, że jedyną bohaterką komiksową o tym imieniu była matka Jesse’ego, jednak opis postaci nie nawiązuje do niej w sposób bezpośredni. W tej roli Liz McGeever (Star, Nashville).

-
-

Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Matthias Clamer/AMC

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

2019 rokiem sequeli. Do kin trafi…

W 2019 roku do kin wejdzie przynajmniej 20 sequeli dobrze znanym miłośnikom X Muzy produkcji.

Piotr Piskozub
spoilery
-

W MCU Thanos, w komiksach… Oto…

Choć w MCU Rękawicę Nieskończoności dzierży Thanos, w komiksowym świecie właśnie zmieniła ona swojego właściciela.

Piotr Piskozub
spoilery
-

Barry Allen (nie) umiera. Flash i…

W sieci pojawiły się zdjęcia i wideo promujące kolejne odcinki seriali Flash, Legends of Tomorrow…

Adam Siennica
-

Kim Kolwiek – oto dr Drakken…

Kim Kolwiek doczeka się aktorskiego filmu, który jest w produkcji w stacji Disney Channel. Do…

Dawid Muszyński
-

Co się działo na Vienna Comic…

Już po raz trzeci odwiedziliśmy Vienna Comic Con i musimy przyznać, że jest to jedna…

Adam Siennica
-

Once Upon a Deadpool – polski…

Once Upon a Deadpool to specjalna wersja Deadpoola 2, która została przemontowana pod niższą kategorię…

Co o tym sądzisz?