Repertuar kin Nowość Program TV

 

Ruszają zdjęcia do 3. sezonu serialu Preacher. Nowi aktorzy w obsadzie

Stacja AMC oficjalnie ogłasza rozpoczęcie prac nad nowym sezonem serialu Preacher. Potwierdzono również czwórkę nowych bohaterów, w których wcielą się nowi aktorzy.

Preacher to odcinkowa produkcja AMC, która bazuje na serii komiksów pod tytułem Kaznodzieja. Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z Teksasu, który ma niezwykłą umiejętność zmuszania ludzi do robienia tego, czego on sam pragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip i irlandzkim wampirem Cassidym wyruszają na wyprawę, by odnaleźć Boga. Produkcja zadebiutowała w 2016 roku i na chwilę obecną liczy dwa sezony.

Zgodnie z nowymi informacjami, zdjęcia do 3. serii właśnie się rozpoczynają. Plan zdjęciowy rozstawiono w Nowym Orleanie. Wraz z ogłoszeniem, potwierdzono tożsamość czterech nowych postaci. Oto one:

  • Gran’ma – spirytystka z potężnymi mocami. Potrafi rzucać czary, a za odpowiednią ceną nawet przywracać do życia zmarłych. Jest twarda i podła, ale także niezwykle inteligentna. To jedyna krewna Jessy’ego, którego szczerze kocha. W tej roli wystąpi Betty Buckley (Supergirl, Split).
  • TC – lojalny opiekun i ochroniarz Gran’my. Jest łaskawy, ale chętnie opowiada o swoich perwersjach, nieistotne czy zapytany czy też nie. Choć może wydawać się momentami najuprzejmiejszym człowiekiem pod słońcem, lepiej nie odwracać się do niego plecami. W tej roli Colin Cunningham (Blood Drive, Wrogie niebo).
  • Jody – potężny i onieśmielający, emanuje niebezpieczeństwem. To jedyny człowiek, którego Jesse nigdy nie pokonał w walce i osoba, której lepiej nie wchodzić w drogę. W tej roli Jeremy Childs (Ostatni bastion, Nashville).
  • Christina – zdolna i wydajna, jest osobą, która przyciąga do siebie już samą swoją aparycją. Choć w rodzinnym biznesie radzi sobie świetnie, tak naprawdę nienawidzi swojej pracy. Musi jednak cierpieć, by chronić swoje dziecko. Warto wspomnieć, że jedyną bohaterką komiksową o tym imieniu była matka Jesse’ego, jednak opis postaci nie nawiązuje do niej w sposób bezpośredni. W tej roli Liz McGeever (Star, Nashville).

-
-

Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Matthias Clamer/AMC

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
0 -

Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie…

Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie to nowy samodzielny film osadzony w kultowym uniwersum. Czy…

Ocena recenzenta:
5
Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Plotka: Wyciekła fabuła Spider-Man: Homecoming 2.…

Wedle nowych spekulacji do sieci wyciekła fabuła filmu Spider-Man: Homecoming 2. Zdradza ona kilka szczegółów…

Adam Siennica
0 -

Boba Fett dostanie własny film. Kto…

The Hollywood Reporter donosi o tym, że Lucasfilm pracuje nad kolejnym spin-offem Gwiezdnych Wojen. Wyjawiono…

Dawid Muszyński
spoilery
0 -

Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie:…

Po pół roku wracamy do świata Gwiezdnych Wojen, by poznać historię Hana Solo. Czy było…

Ocena recenzenta:
6
Michał Kujawiński
0 -

Dorosły Krzyś i jego przyjaciele na…

Do sieci trafił nowy oficjalny plakat filmu Krzysiu, gdzie jesteś? Widzimy na nim dorosłego Krzysia…

Aleksander Mazanek
0 -

Nie żyje John Bain, znany jako…

Znany chyba każdemu, kto głębiej interesuje się rynkiem gier PC, występujący pod pseudonimami TotalBiscuit, The…

Co o tym sądzisz?