Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Ruszają zdjęcia do 3. sezonu serialu Preacher. Nowi aktorzy w obsadzie

Stacja AMC oficjalnie ogłasza rozpoczęcie prac nad nowym sezonem serialu Preacher. Potwierdzono również czwórkę nowych bohaterów, w których wcielą się nowi aktorzy.

Preacher to odcinkowa produkcja AMC, która bazuje na serii komiksów pod tytułem Kaznodzieja. Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z Teksasu, który ma niezwykłą umiejętność zmuszania ludzi do robienia tego, czego on sam pragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip i irlandzkim wampirem Cassidym wyruszają na wyprawę, by odnaleźć Boga. Produkcja zadebiutowała w 2016 roku i na chwilę obecną liczy dwa sezony.

Zgodnie z nowymi informacjami, zdjęcia do 3. serii właśnie się rozpoczynają. Plan zdjęciowy rozstawiono w Nowym Orleanie. Wraz z ogłoszeniem, potwierdzono tożsamość czterech nowych postaci. Oto one:

  • Gran’ma – spirytystka z potężnymi mocami. Potrafi rzucać czary, a za odpowiednią ceną nawet przywracać do życia zmarłych. Jest twarda i podła, ale także niezwykle inteligentna. To jedyna krewna Jessy’ego, którego szczerze kocha. W tej roli wystąpi Betty Buckley (Supergirl, Split).
  • TC – lojalny opiekun i ochroniarz Gran’my. Jest łaskawy, ale chętnie opowiada o swoich perwersjach, nieistotne czy zapytany czy też nie. Choć może wydawać się momentami najuprzejmiejszym człowiekiem pod słońcem, lepiej nie odwracać się do niego plecami. W tej roli Colin Cunningham (Blood Drive, Wrogie niebo).
  • Jody – potężny i onieśmielający, emanuje niebezpieczeństwem. To jedyny człowiek, którego Jesse nigdy nie pokonał w walce i osoba, której lepiej nie wchodzić w drogę. W tej roli Jeremy Childs (Ostatni bastion, Nashville).
  • Christina – zdolna i wydajna, jest osobą, która przyciąga do siebie już samą swoją aparycją. Choć w rodzinnym biznesie radzi sobie świetnie, tak naprawdę nienawidzi swojej pracy. Musi jednak cierpieć, by chronić swoje dziecko. Warto wspomnieć, że jedyną bohaterką komiksową o tym imieniu była matka Jesse’ego, jednak opis postaci nie nawiązuje do niej w sposób bezpośredni. W tej roli Liz McGeever (Star, Nashville).

-
-

Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Matthias Clamer/AMC

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Wojna bez granic – kto…

Chcemy przedstawić Wam listę tych postaci z MCU, które przetrwały pstryknięcie palcami Thanosa w filmie…

Adam Siennica
-

Epickie widowisko Netflixa. Zwiastun filmu Król…

Król wyjęty spod prawa to nowa oryginalna superprodukcja Netflixa opowiadająca o królu Szkocji walczącym z…

Piotr Piskozub
-

Seksistowskie okładki komiksów? Artystka je przerobiła,…

Hinduska artystka postanowiła sparodiować okładki komiksów, przedstawiając w swoich pracach mężczyzn w pozach zazwyczaj przypisywanych…

Paweł Krzystyniak
-

Polska konkurencja dla serii Battlefield? Zobacz…

Materiał, który trafił do sieci z okazji targów Gamescom 2018 pozwala zapoznać się z tym,…

Paulina Wiśniewska
spoilery
-

The 100 – dobry serial, który…

Co się stanie, kiedy na wyniszczoną po apokalipsie Ziemię wyślę się setkę młodych kryminalistów, aby…

Michalina Reda
-

Insatiable: sezon 1 – recenzja

Insatiable to nowy serial Netflixa, który jeszcze przed premierą wywoływał duże kontrowersje. Czy warto obejrzeć?…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?