Ruszają zdjęcia do 3. sezonu serialu Preacher. Nowi aktorzy w obsadzie

Stacja AMC oficjalnie ogłasza rozpoczęcie prac nad nowym sezonem serialu Preacher. Potwierdzono również czwórkę nowych bohaterów, w których wcielą się nowi aktorzy.

Preacher to odcinkowa produkcja AMC, która bazuje na serii komiksów pod tytułem Kaznodzieja. Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z Teksasu, który ma niezwykłą umiejętność zmuszania ludzi do robienia tego, czego on sam pragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip i irlandzkim wampirem Cassidym wyruszają na wyprawę, by odnaleźć Boga. Produkcja zadebiutowała w 2016 roku i na chwilę obecną liczy dwa sezony.

Zgodnie z nowymi informacjami, zdjęcia do 3. serii właśnie się rozpoczynają. Plan zdjęciowy rozstawiono w Nowym Orleanie. Wraz z ogłoszeniem, potwierdzono tożsamość czterech nowych postaci. Oto one:

  • Gran’ma – spirytystka z potężnymi mocami. Potrafi rzucać czary, a za odpowiednią ceną nawet przywracać do życia zmarłych. Jest twarda i podła, ale także niezwykle inteligentna. To jedyna krewna Jessy’ego, którego szczerze kocha. W tej roli wystąpi Betty Buckley (Supergirl, Split).
  • TC – lojalny opiekun i ochroniarz Gran’my. Jest łaskawy, ale chętnie opowiada o swoich perwersjach, nieistotne czy zapytany czy też nie. Choć może wydawać się momentami najuprzejmiejszym człowiekiem pod słońcem, lepiej nie odwracać się do niego plecami. W tej roli Colin Cunningham (Blood Drive, Wrogie niebo).
  • Jody – potężny i onieśmielający, emanuje niebezpieczeństwem. To jedyny człowiek, którego Jesse nigdy nie pokonał w walce i osoba, której lepiej nie wchodzić w drogę. W tej roli Jeremy Childs (Ostatni bastion, Nashville).
  • Christina – zdolna i wydajna, jest osobą, która przyciąga do siebie już samą swoją aparycją. Choć w rodzinnym biznesie radzi sobie świetnie, tak naprawdę nienawidzi swojej pracy. Musi jednak cierpieć, by chronić swoje dziecko. Warto wspomnieć, że jedyną bohaterką komiksową o tym imieniu była matka Jesse’ego, jednak opis postaci nie nawiązuje do niej w sposób bezpośredni. W tej roli Liz McGeever (Star, Nashville).

-
-

Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Matthias Clamer/AMC

Najlepsze z 24h

naEKRANIE
0 -

TOP 10: Najlepsze seriale – styczeń…

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym…

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – lepsze…

W sieci pojawiło się zdjęcie zabawki promocyjnej z filmu Avengers: Wojna bez granic, które pozwala…

Piotr Piskozub
0 -

Shazam! – nawiązanie do Jokera i…

W sieci pojawiło się zdjęcie z planu filmu Shazam!, na którym możemy odnaleźć drobne nawiązanie…

Piotr Piskozub
0 -

Czarna Wdowa – Chris Evans potwierdza…

Odtwórca roli Kapitana Ameryki w Kinowym Uniwersum Marvela, Chris Evans, potwierdził plany na stworzenie samodzielnego…

Adam Siennica
0 -

Box Office: Czarna Pantera notuje o…

Wczoraj informowaliśmy, że według szacunkowych wyników Czarna Pantera w 3 dni zbierze w USA 192…

0 -

Kingdom Come: Deliverance – recenzja gry

Warhorse Studios przedstawia nam grę RPG wychodząca poza znany schemat fantasy czy S-F. W „Kingdom…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?