Sam Waterston z Janę Fondą w „Grace and Frankie”

Platforma Netflix zbiera obsadę serialu komediowego Grace and Frankie. W głównych rolach Jane Fonda i Lily Tomlin.

Platforma Netflix zbiera obsadę serialu komediowego Grace and Frankie. W głównych rolach Jane Fonda i Lily Tomlin.

Adam Siennica

Adam Siennica

Sam Waterston (Newsroom) wcieli się w Sola, męża Frankie (Lily Tomlin), który ma romans z Robertem (Martin Sheen), czyli partnerem z kancelarii prawniczej. Autorami serialu są Howard J. Morris oraz współtwórczyni kultowych Przyjaciele Marta Kauffman.

Fabuła skupia się na długoletnich wrogach Grace (Fonda) i Frankie (Tomlin), przed którymi stoi ostatni rozdział w ich życiu. Kiedy ich mężowie ogłaszają, że są w sobie zakochani i planują wziąć ślub, życie kobiet wywraca się do góry nogami. Ku ich zaskoczeniu bohaterki odkrywają, że w tym trudnym okresie mogą na siebie liczyć.

Premiera Grace and Frankie w 2015 roku.

Źródło: tvguide.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV