Sandrine Holt dołącza do obsady „Fear The Walking Dead”

Powiększa się obsada serialu "Fear The Walking Dead", który zadebiutuje w ramówce AMC w sierpniu. Do ekipy dołączyła Sandrine Holt ("Hostages").

Powiększa się obsada serialu "Fear The Walking Dead", który zadebiutuje w ramówce AMC w sierpniu. Do ekipy dołączyła Sandrine Holt ("Hostages").

Sandrine Holt ("The Returned", "Hostages") otrzymała rolę powracającą w serialu "Fear the Walking Dead", czyli spin-offie hitu o zombie pt. "The Walking Dead". Aktorka wcieli się w dr Bethany Exner, pewną siebie i uzdolnioną lekarkę

Serial w ramówce AMC zadebiutuje już w sierpniu, a 1. sezon będzie się składał z 6 odcinków. Projekt tworzony jest przez Roberta Kirkmana, Gale Anne Hurd, Grega Nicotero, Davida Alperta i Davida Ericksona. 3 początkowe odcinki wyreżyseruje Adam Davidson. Produkcja otrzymała też zamówienie 2. sezonu, który wyemitowany zostanie w 2016 roku.

Czytaj także: Emilia Clarke jako Sarah Connor. Pierwsze klipy z „Terminator: Genisys”

W obsadzie znajdują się również: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Elizabeth Rodriguez i Mercedes Mason.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV