SEGA nabyła studio Two Point - twórców świetnego Two Point Hospital

Two Point Hospital oraz studio, które stworzyło tę grę, trafiają pod skrzydła firmy SEGA.

Two Point Hospital oraz studio, które stworzyło tę grę, trafiają pod skrzydła firmy SEGA.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  sega 

Two Point Hospital to udana gra, w której zarządza się szpitalem. Gracze rozbudowują placówkę, tworzą kolejne pomieszczenia i zatrudniają pracowników. Wszystko utrzymane jest w lekkim, humorystycznym tonie, wyraźnie inspirowanym kultowym Theme Hospital.

Teraz SEGA poinformowała o kupnie Two Point Studios, ekipy deweloperów odpowiedzialnej za powstanie tej produkcji. Wszystko to w ramach programu SEGA Europe's Searchlight mającego na celu poszukiwanie utalentowanych deweloperów i marek z potencjałem.

To wielki krok dla Two Point Studios i jesteśmy podekscytowani dołączeniem do rodziny SEGI. Nie możemy doczekać się realizacji kolejnej fazy naszych planów i dalszego rozwoju hrabstwa Two Point. To bardzo ekscytujący czas dla Two Point i znaleźliśmy się w tym miejscu dzięki ciężkiej pracy, pasji i zaangażowaniu naszego niewielkiego, ale niesamowicie utalentowanego zespołu w Farnham oraz naszych wspaniałych fanów, którzy wspierali i prowadzili nas przez rozwój Two Point Hospital - mówi Mark Weblew, współzałożyciel Two Point Studios. 

Źródło: gematsu.com / fot. Two Point Studios

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV