„Shannara” – ostatnia kluczowa rola obsadzona

Hiszpańska aktorka Ivana Baquero została obsadzona w ostatniej kluczowej roli w serialu fantasy "Kroniki Shannary", który przygotowuje stacja MTV.

Autor newsa: Stefan Łojko.

Hiszpańska aktorka Ivana Baquero została obsadzona w ostatniej kluczowej roli w serialu fantasy "Kroniki Shannary", który przygotowuje stacja MTV.

Autor newsa: Stefan Łojko.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"Kroniki Shannary", oparta na serii książek, których autorem jest Terry Brooks, umiejscowiona jest w post-apokaliptycznym świecie znanym jako Cztery Krainy. Ivana Baquero zagra Eretrię, uroczą młodą złodziejkę, która decyduje się dołączyć do podróży mającej na celu uratowanie tego świata.

Czytaj także: "Arrow" - widowiskowy zwiastun nowego odcinka

Główną rolę w serialu gra Austin Butler („Pamiętniki Carrie”). Jego postać to Wil Ohmsford, pół elf, pół człowiek, który odkrywa, że jest ostatnim żyjącym członkiem rodziny Shannara. Poppy Drayton („Downton Abbey”) wcieli się w Amberle, księżniczkę elfów, która staje się członkinią Wybranych, grupy poświęconej ochronie potężnego drzewa Ellcrys. Aaron Jakubenko („Spartacus: War of the Damned”) zagra jej wujka, który pomaga jej w treningu, aby mogła stać się jedną z Wybranych. W roli mądrego druida o imieniu Allanon, który wysyła Wila w jego podróż wystąpi Manu Bennett („Arrow”).

Data premiery serialu "Kroniki Shannary" nie jest jeszcze znana.

Źródło: TVLine.com / Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV