Kolejne Assassin's Creed to Kingdom? Gra ma przenieść nas do świata wikingów

Plakat z The Division 2 sugeruje kierunek, w jakim zmierza seria Assassin's Creed.

Plakat z The Division 2 sugeruje kierunek, w jakim zmierza seria Assassin's Creed.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, zdradził swego czasu, że w tym roku nie otrzymamy kolejnej odsłony serii Assassin's Creed i będziemy musieli poczekać na nią nieco dłużej. Do sieci trafiły pewne informacje, które sugerują kierunek, w jakim może udać się ten cykl - najprawdopodobniej tym razem trafimy do czasów wikingów.

Pierwszą wskazówką był plakat, który można znaleźć w grze The Division 2. Przedstawia on postać trzymającą przedmiot przypominający Fragment Edenu znany z serii Assassin's Creed. Na plakacie widnieje również napis "Valhalla" - w mitologii nordyckiej jest to miejsce, do którego trafiają polegli w chwale wojownicy.

Screenshot_1_5cab3d4bc1ecc.jpeg

Oczywiście można byłoby to uznać za easter egg, ale serwis Kotaku potwierdza, że rzeczywiście kolejna odsłona miałaby skupić się na wikingach, a jej nazwa kodowa to "Kingdom".

Firma Ubisoft w żaden sposób nie skomentowała tych doniesień.

Źródło: kotaku.com / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV