Spider-Man 3 - jest data rozpoczęcia zdjęć. Jedna z lokacji przykuwa uwagę

Wiemy już, kiedy ruszą prace na planie wchodzącego w skład MCU filmu Spider-Man 3 - poznaliśmy również miejsca powstawania zdjęć.

Wiemy już, kiedy ruszą prace na planie wchodzącego w skład MCU filmu Spider-Man 3 - poznaliśmy również miejsca powstawania zdjęć.

Po licznych zawirowaniach dotyczących przyszłości ekranowego Pajączka w MCU do sieci zaczęły teraz trafiać pierwsze informacje na temat filmu Spider-Man 3, kontynuacji cyklu, w skład którego wchodzą już Spider-Man: Homecoming i Spider-Man: Daleko od domu. Jak donosi portal Comic Book, prace na planie produkcji mają rozpocząć się już w lipcu i potrwać do listopada. Jeszcze ciekawiej prezentuje się lista lokacji, w których będą tworzone zdjęcia. 

Według dziennikarskich doniesień pierwsze ujęcia nakręcone zostaną w studiu w amerykańskiej Atlancie, które już od kilku lat służy za swoisty statek-matkę dla kolejnych odsłon Kinowego Uniwersum Marvela. Potem ekipa przeniesie się do Nowego Jorku i następnie Los Angeles, natomiast część z sekwencji powstanie na Islandii. Co ciekawe, jedynym dotychczasowym filmem MCU, który również powstawał na tej wyspie, był Thor: Mroczny świat

Comic Book spekuluje, dlaczego odpowiedzialni za produkcję chcą wykorzystać w filmie lodowy krajobraz Islandii. Jedną z opcji jest to, że w produkcji pojawi się Kraven Łowca, ikoniczny przeciwnik Człowieka Pająka. Przypomnijmy, że pod tą tożsamością ukrywa się Siergiej Krawinow, członek arystokratycznego, rosyjskiego rodu i jednocześnie zapalony myśliwy. Jego najbardziej pożądanym trofeum stał się właśnie Spider-Man.

Spider-Man 3 ma wejść na ekrany kin 16 sierpnia przyszłego roku. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Sony/Marvel/cosmicbooknews.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV