Spider-Man: Daleko od domu - bohater w nowym stroju na kolejnej grafice

Spider-Man: Daleko od domu pojawi się w kinach dopiero w lipcu, ale już teraz zaczynają do sieci trafiać nowe zdjęcia i grafiki z produkcji.

Spider-Man: Daleko od domu pojawi się w kinach dopiero w lipcu, ale już teraz zaczynają do sieci trafiać nowe zdjęcia i grafiki z produkcji.

Kampania promocyjna filmu Spider-Man: Daleko od domu przynajmniej w obecnej chwili pozostaje w cieniu nadchodzącego widowiska Avengers: Koniec gry. Do sieci trafiła jednak zupełnie nowa grafika promująca film.

Widzimy na niej nowy, czarny strój Spider-Mana, który mogliśmy wcześniej oglądać także na innych materiałach promocyjnych. Przypomnijmy też, że film ten oficjalnie będzie ostatnią produkcją, która zakończy trzecią fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Zobaczcie zaprezentowaną grafikę poniżej:

Premiera 4 lipca tego roku.

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV