Star Trek: Short Treks – odcinki już dostępne online w Polsce

Star Trek: Short Treks to mikroserial, który ma za zadanie wprowadzić widzów do 2. sezonu Star Trek: Discovery. Niepostrzeżenie Netflix wprowadził go do swojej oferty.

Star Trek: Short Treks to mikroserial, który ma za zadanie wprowadzić widzów do 2. sezonu Star Trek: Discovery. Niepostrzeżenie Netflix wprowadził go do swojej oferty.

Star Trek: Short Treks to mikroserial, który według twórcy tej produkcji Alexa Kurtzmana ma mieć znaczenie dla fanów Star Trek. Do tej pory opublikowano cztery odcinki, który wprowadzają do 2. sezonu Star Trek: Discovery. Kurtzman wspominał, że w serialu znajdą się odwołania do tych wydarzeń.

Okazuje się, że Netflix wprowadził go do oferty w Polsce, ale nie znajdziecie go przez wyszukiwarce na frazę: Short Treks. Aby je obejrzeć, musicie wejść na stronę Star Trek: Discovery w Netflixie. Następnie przejść do zakładki zwiastuny i więcej. Tam po przesunięciu na prawo zobaczycie odcinki w kolejności: Uciekinier, Calypso, Najjaśniejsza gwiazda i Mistrz ucieczek.

Zapowiedziano, że po emisji 2. sezonu Star Trek: Discovery powstaną kolejne odcinki Short Treks. Tym razem będą one animowane.

Źródło: zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV