Repertuar kin Nowość Program TV

Starz zamawia drugi sezon „Black Sails”, pół roku przed premierą!

Prezesi stacji Starz zdają się wiedzieć, co robią. Mimo że do premiery Black Sails pozostało jeszcze pół roku, już dziś wiadomo, że w 2015 roku produkcja powróci z drugim sezonem.

Stacja Starz była dotychczas znana z szybkich zamówień kolejnych sezonów swoich seriali. Następowały one przeważnie w okolicach premiery (Boss, Magic City, „Spartakus”). Teraz jednak sytuacja jest nieco inna. Black Sails w ramówce Starz zadebiutuje dopiero w styczniu 2014 roku. Mimo to, wczoraj podczas konferencji na letnim TCA Chris Albrecht poinformował, że Starz zamówiła drugą serię serialu produkowanego przez Michaela Baya. 

Albrecht powiedział, że ekipa produkcyjna już pracuje nad scenariuszami do drugiego sezonu, a Starz jest pewna swojej decyzji, która podjęta była po Comic-Conie, gdzie Black Sails zostało fantastycznie przyjęte przez widzów i dziennikarzy. – Jesteśmy pod wrażeniem pracy producentów, zasługują oni, by mieć tyle samo czasu na przygotowanie drugiego sezonu, co pierwszego. Szybka kontynuacja daje im tą możliwość, a nam pozwala emitować serial przynajmniej przez rok – powiedział prezes Starz.

Poinformowano również, że Starz zamówiło miniserial „Dancing on the Edge” autorstwa BBC, który opowiadał będzie o jazzowym zespole tworzonym przez czarnoskórych muzyków, którzy żyją w Londynie w latach 30.

Albrecht wypowiedział się również na temat projektu „Incursion” autorstwa Stevena DeKnighta („Spartakus”). Proces produkcji został w tej chwili wstrzymany, ale serial nadal ma duże szanse znaleźć się w ramówce. Jedynym problemem może być budżet, ale jak twierdzą przedstawiciele Starz, jest to produkcja warta wyłożenia większych pieniędzy.

Przyszłość Miasta cudów jest w tej chwili niepewna. – Rozważamy różne opcje – zdradził Albrecht dodając, że z decyzjami wstrzymają się do końca emisji drugiego sezonu.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.