Przeczytaj w weekend

Świat po wyleczeniu epidemii zombie. Zwiastun The Cured

The Cured to nowe spojrzenie na gatunek filmów o zombie. Dramat w klimacie horroru ma być świeżym podejściem do gatunku.

The Cured to nowe spojrzenie na gatunek filmów o zombie. Dramat w klimacie horroru ma być świeżym podejściem do gatunku.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zombie 

The Cured rozgrywa się jakiś czas po tym, gdy wynaleziono lekarstwo na epidemię zombie. Osoby wyleczone próbują znów stać się częścią społeczeństwo, ale jest to trudniejsze niż można oczekiwać. Bohaterem jest Senan (Sam Keeley), zarażony młody mężczyzna, który wprowadza się do swojej bratowej (Ellen Page). Wszyscy, którzy byli zombie, pamiętają wszystko, co zrobili i kogo zabili, a to sprawia im wiele problemów.

The Cured opowiada podobną historię do serialu In the Flesh. Ma być to jednak film bardziej artystyczne, który w konwencji dramatu i horroru pokaże prowokacyjne paralele do naszej rzeczywistości.

Premiera w USA odbędzie się 23 lutego.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV