Przeczytaj w weekend

Tak mógł wyglądać Superman od twórców serii Arkham. Gra wciąż powstaje?

Do sieci trafiły nowe, nieoficjalne informacje, z których wynika, że Warner Bros. podjęło kilka prób stworzenia gry z Supermanem w roli głównej.

Do sieci trafiły nowe, nieoficjalne informacje, z których wynika, że Warner Bros. podjęło kilka prób stworzenia gry z Supermanem w roli głównej.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W ostatnich miesiącach do sieci trafiało wiele plotek na temat kolejnej gry z akcją osadzoną w uniwersum znanym z kart komiksów DC. Mimo tego, żaden taki tytuł nie został oficjalnie zapowiedziany. Wygląda jednak na to, że faktycznie trwały prace nad produkcją, której głównym bohaterem miałby być Superman. Wynika to z informacji, które ujawnił James Sigfield. Udostępnił on również szereg grafik koncepcyjnych.

W serii wpisów na Twitterze zdradza on, że Warner Bros. próbuje stworzyć grę z Supermanem od 2013 roku. Miała być to rozbudowana produkcja z otwartym światem i wieloma złoczyńcami, przypominająca to, co zobaczyliśmy w Marvel’s Spider-Man na PlayStation 4. Niestety, projekt ten nie miał szczęścia i podobno trafił do kosza jeszcze na bardzo wczesnym etapie.

Drugą grą miało być Superman: Unbound - inspirowane historiami znanymi z komiksów i filmów animowanych. Tym razem miejscem akcji miał być Kandor i miało być to miejsce mniejsze i nie tak otwarte, co miało pozwolić m.in. na ograniczenie mocy głównego bohatera. Sigfield dodaje również, że złoczyńcami w grze mieli być m.in. Doomsday i Brainiac. Również i ta produkcja została anulowana, bo Warner Bros. wymagało od deweloperów stworzenia gry na tym samym silniku co seria Arkham, co zdaniem samych twórców miało być niemożliwe.

James Sigfield potwierdza również, że trwały prace nad grą o Suicide Squad (takie plotki również pojawiały się w sieci), ale podobno i ta gra ostatecznie trafiła do kosza, a Warner Bros. w dalszym ciągu dąży do stworzenia produkcji z Supermanem. Póki co jej los pozostaje nieznany. 

Warto również przypomnieć, że jakiś czas temu do sieci trafiły materiały, które mogą sugerować, że w planach jest kolejna gra z Batmanem, w której pojawi się Trybunał Sów.

Źródło: comicbook.com, twitter.com / fot. DC Comics

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Natascha McElhone

Natascha McElhone

ur. 1969, kończy 50 lat

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

ur. 1988, kończy 31 lat

Tia Texada

Tia Texada

ur. 1971, kończy 48 lat

Archie Kao

Archie Kao

ur. 1969, kończy 50 lat

Miranda Hart

Miranda Hart

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV